Friday or Give me Three

Скріншот додатка:
Friday or Give me Three
Докладна інформація про додатки:
Версія: 1.0
Дата завантаження: 23 Jun 18
Розробник:
Ліцензія: Безкоштовно
Популярність: 492
Розмір: 88 Kb

Rating: 2.4/5 (Total Votes: 5)

П'ятниця - кінець робочого тижня. Люди чекають на це, оскільки вони чекають на зарплату. Упорядкованим чином працівники та працівники офісних офісів відправляються в найближчі місця для питної води, щоб провести приємний вечір, пити склянку горілки. Гра складається з трьох частин: "розваги бармена", "спецефекти" і "шлях додому".
Бармен. Чи знаєте ви, які бармена люблять робити найбільше? Ви маєте рацію, вони люблять жонглювати пляшки. Це те, що ми пропонуємо зробити в першій частині гри. У результаті збільшення пляшки будуть літати з постійно зростаючою швидкістю.
Спецефекти. Деякі називають їх глюками, деякі - чорти, а деякі називають їх "зеленими людьми". Хоча вони просто особливі ефекти. Вони приходять несподівано, і їх практично неможливо зникнути. Але ти можеш дати їм пити. Спочатку вони стають червоними, а потім спалюються в яскравому полум'я алкогольних парів. Ваше завдання - привчити всю компанію до напою, пройшовши пляшку від одного до іншого. Коли залишишся єдиний, ви виграєте.
"Дорога додому". Єдине, що залишилося, - повернутися додому. Але, як це було випадково, дорога, яка колись була гладкою та рівною, раптом почала намотування і весь час намагалася втекти з-під ніг.Кожен крок на ньому вимагає екстремальної концентрації, і будинок ще поки що ...
  Міністерство охорони здоров'я попереджає: алкоголь у великих кількостях поганий для вашого здоров'я!

 

Подібні програми

Friday or Give me Three

Коментар не знайдено
додати коментар
Включіть картинки!