Great Legends: Billy The Kid 2

Скріншот додатка:
Great Legends: Billy The Kid 2
Докладна інформація про додатки:
Версія: 1.0
Дата завантаження: 30 Dec 10
Розробник:
Ліцензія: Безкоштовно
Популярність: 1223
Розмір: 543 Kb

Rating: 2.5/5 (Total Votes: 11)

Great Legends: Billy The Kid 2 & NBSP; В Wild Wild West. Біллі Кід 2, є продовженням до гри (як ви вже здогадалися), Біллі Кід. У Біллі Кід 2, Біллі, перекинувся новий лист, і тепер хоче прожити своє життя замість того, щоб мирно жити життям злочинця. Проте, коли його друг був убитий, Біллі вилітає на пошуки помсти, що знову бренди його як злочинця в очах закону. Перший Біллі Кід був великий сюжет, але геймплей був настільки легко, що це було розчарування для мене. Має Біллі Кід 2 покращився?


<Р приєднуються = "виправдати">Графіка ніколи не була велика проблема для Біллі Кід, але на цей раз, Біллі Кід 2, виробники, схоже, вирішили поліпшити те, що вже добре, що робить Біллі Кід 2 приємно грати до кінця. Ландшафт гри великий і різноманітний, і анімація, а також характер руху, добре продумана. Графіка лежать трохи на мультяшним стороні, що, звичайно, робить цю гру, яка підходить для більшості вікових груп. Там & Rsquo; S навіть деяку різноманітність погоди в цій грі, наприклад, конкретна місія, яку я пам'ятаю, де Біллі повинен пройти через ряд перестрілок в бурхливому штормі, а тепер і тоді буде спалаху світла, що імітують блискавки. Звичайно, це зробило ухиляючись від куль трохи неспокійним, коли ви & Rsquo; повторно тримати очей на кулі, і екран блимає білим кольором деякий час через блискавку. Проте, це, безумовно, приємно торкатися.З точки зору музики і звуку, Біллі Кід 2, проходить сорт з літаючими квітами. Я повністю викопати музику меню, і я ловлю себе на деякий час перемикання на гру тільки, щоб слухати його на деякий час. Тема музики влаштовує гру дуже добре, зі старої західної ковбоя мелодії грає як сумному гармоніці (і в тому, що банджо я чую?). У грі, проте, там ISN & Rsquo; т будь-яку музику, але є багато звуків, щоб піти навколо, пістолетів і гвинтівок і дробовиків, що йдуть і, звичайно ж, грім, коли йде дощ.


Геймплей бачив найбільш поліпшення з моменту первинного Біллі Кід. Ігровий процес набагато більш неспокійним, і, звичайно, отримує геймер & Rsquo; s адреналіну. Потік ворогів в значній мірі постійним, що робить гру більш пригодницька гра аркада / дію. Сюжетна лінія досить добре, досить, щоб поставити сенс в безперервних перестрілок. Гра дійсно сяє, навіть для завзятих геймерів, в жорсткому режимі. Я думаю, що легко, можливо, трохи занадто легко, але, звичайно, було б підходить для дітей молодшого віку. Досить легко зрозуміти підручник допоможе вам отримати майже відразу боротьбу.На жаль, сказати, що немає нічого особливого буде для неї з точки зору мультиплеер (якщо ви не хочете грати в цю кампанію все спочатку, і, можливо, спробувати побити свій старий рекорд). Існує не будь-багатокористувацької, або миттєвої дії гри, але знову ж таки, це проблема з усіма типами мобільних ігор пригод.


Проте, після того, як все сказано і зроблено, ця гра, безумовно, варто вашого часу гри. Ігровий процес триває довго, і це дуже цікаво. Музика і графіка теж хороші. Я особисто рекомендую.



<Р ALIGN = "Центр">




Подібні програми

Great Legends: Billy The Kid 2

Коментар не знайдено
додати коментар
Включіть картинки!