Tokiva

Скріншот додатка:
Tokiva
Докладна інформація про додатки:
Версія: 0.9.3
Дата завантаження: 26 Jun 11
Розробник: Tokiva
Ліцензія: Безкоштовно
Популярність: 195
Розмір: 97 Kb

Rating: 1.7/5 (Total Votes: 13)

Tokiva - Tokiva розглядаються три основні потреби зв'язку для мобільних користувачів:

1) недорого здійснювати дзвінки по всьому світу,

2) доступ до електронної пошти, а також

3) поділяють соціального життя з друзями і сім'єю.


Користувачі реєструються на сайті Tokiva, створити профіль, завантажити програмне забезпечення Tokiva Mobile на телефон, а потім вони можуть назвати будь-яке число в світі зі свого мобільного. Tokiva передзвонює користувачеві і негайно підключає користувача до абонента, якому телефонують. З Tokiva Mobile, користувачі можуть також отримати доступ до їх існуючих веб або корпоративної облікових записів електронної пошти.


Як використовувати Tokiva


виклики

як зателефонувати

Коли ви робите дзвінок з Tokiva, Tokiva передзвонить, і відразу з'єднати вас з партією ви хочете досягти.


Чи можу я дзвонити на будь-який номер телефону?

Так. Ви можете зателефонувати на мобільний номер або звичайний номер телефону, в будь-якій точці світу.

Чи можу я зателефонувати з будь-якого номера?

Так. & Quot; Виклик від & Quot; число може бути будь-яка кількість, в тому числі регулярні стаціонарні телефони. Ви можете зареєструвати до 3 зворотного виклику номера, які ви використовуєте на регулярній основі (наприклад, мобільний, домашній і офіс).


Роумінг


Зберегти на роумінг з Tokiva - два простих кроки1. Коли ви подорожуєте, отримати місцеву сім-карту в країні призначення. Попередньо оплачені SIM-карти легко доступні в кожній країні з бездротовими мережами GSM. Місцева SIM-карта поставляється з місцевим телефонним номером в цій країні.


2. Встановити, що місцевий телефонний номер як номер Tokiva.


Готово.

Якщо ви хочете, щоб зробити дзвінок, просто використовувати Tokiva набрати, ви економите на міжнародні дзвінки і не платять роумінг заряду. Якщо ви хочете отримати дзвінок, просто своїм друзям, щоб зателефонувати вам на Tokiva. Вони можуть просто зателефонувати ваш звичайний номер, як вони зазвичай роблять, і не повинні знати ваш номер абонента, що викликається. Tokiva автоматично маршрутизировать виклик до вас. Ні ваші друзі або ви платите за роумінг.


E-mail

Tokiva працює з існуючою Yahoo, Gmail, Hotmail або рахунку корпоративної електронної пошти.


Як я можу встановити обліковий запис електронної пошти?

На Tokiva веб-сторінку, встановити інформацію про обліковий запис електронної пошти. Tokiva буде намагатися підключитися до вас сервера електронної пошти і нехай ви знаєте, якщо з'єднання пройшло успішно.


Як я можу перевірити електронну пошту?

Завантажити та встановити Tokiva мобільний додаток, перейти на електронний екран, і натисніть & Quot; Refresh & Quot;.


Чи є Tokiva Електронна пошта-пошта Натисніть?Tokiva Електронна пошта може бути налаштована або як & Quot; Пуш & Quot; або & Quot; Poll & Quot; обслуговування. & Quot; Натисніть & Quot; означає електронні листи доставляються на ваш мобільний телефон, як прийти в & Quot ;. Опитування & Quot; означає Tokiva буде отримувати пошту, коли ви натискаєте на & Quot; оновити & Quot; Кнопка. Реєст зазвичай споживають більш високу пропускну здатність даних, ніж & Quot; Poll & Quot; по електронній пошті. За замовчуванням, Tokiva Електронна пошта є & Quot; Poll & Quot; обслуговування.


Скільки даних Смуга пропускання чи Tokiva Email Споживайте?

Tokiva Email служби транскодірует і оптимізує електронну пошту для бездротового зв'язку і передачі даних. Типовий Tokiva Email споживає менше 0,5 кілобайт пропускної здатності даних.


Як включити Gmail POP доступу

1. Увійдіть до свого облікового запису Gmail

2. Натисніть & Quot; Налаштування & Quot; у верхньому правому куті екрану

3. Натисніть на & Quot; Пересилання та POP / IMAP & Quot;

4. Виберіть опцію: Є 2 варіанти тут.

-Enable POP для всіх листів (навіть тих, які вже завантажені)

-Enable POP тільки для листів, що надходять з цього моменту

Ми рекомендуємо & Quot; Увімкнути POP тільки для листів, що надходять з цього моменту & Quot;. Це дозволить вам побачити нову пошту з моменту включення опції замість того, щоб бачити старі листи.5. Збережіть зміни і ви готові піти!


Як включити Yahoo POP Access

1. Увійдіть до свого облікового запису Yahoo Mail

2. Копіювати та вставити цей URL в адресний рядок браузера - http://subscribe.yahoo.com/deliver

3. Виберіть & Quot; Так & Quot; під & Quot; Реєстрація & Quot;

4. Натисніть на & Quot; Finish & Quot; і ви готові піти!


Примітки: Ця послуга надається Yahoo безкоштовно, але з умовами. Будь ласка, ознайомтеся з заявами по верхній частині сторінки.


поділ

Ви можете поділитися фото, настрій, розташування з друзями.


Як завантажити фото?

На Tokiva веб-сторінку, ви можете вибрати зі списку фотографій, або ви можете завантажити зображення. Після того, як фотографія завантажена, ваші друзі будуть бачити це як в Інтернеті, так і на мобільному телефоні.


Як я можу поділитися Мій настрій?

Tokiva підготував список & Quot; смайликів & Quot;, який представляє щастя, печаль, і кілька інших емоцій між ними. Ви можете вибрати зі списку, і ваші друзі будуть бачити це як в Інтернеті, так і на мобільному телефоні. Якщо у вас є новий смайлик ви хотіли б поділитися з співтовариством Tokiva, будь ласка, повідомте нам про це.


Як я можу поділитися моє місце розташування?На Tokiva веб-сторінку і на програмне забезпечення Tokiva Mobile, є & Quot а; Приватне повідомлення & Quot; поле. Це ідеальне місце, щоб писати кілька слів, і нехай ваші друзі знають, де ви подорожуєте.

Подібні програми

Tokiva

Коментар не знайдено
додати коментар
Включіть картинки!